Yaşam

Survivor’da Acun Ilıcalı’yı çılgına çeviren olay ortaya çıktı! Başrolde Nagihan Karadere

Survivor All Star’ın son bölümünde yaşananlar Acun Ilıcalı’yı çılgına çevirdi. Sandalyeyi deviren Ilıcalı, “Bu kıza yaptığını şimdi yaptın mı? Gülüyorsun, rekabetçi bir kızı ağlattın. Bu programda kimse senden bahsetmeyecek mi? Ne istiyorsun, ne yapacaksın?” Rahat duramıyor musun, bu programda başına neler geldi?”

TV8’de yayınlanan Survivor All Star 2024’ün 27. bölümüne Ada Konseyi’ndeki gerginlik damgasını vurdu. Kurulda Nefise, Aleyna ve Nagihan arasında hararetli bir tartışma yaşandı.

NAGİHAN ALEYNA’YI SERT İTTİ

Nagihan, “Erkeklerin hepsini sen dolduruyorsun” deyince Aleyna, “Ben neyi dolduruyorum, takımı ilk satan sensin.” Bunun üzerine Nagihan, “Ah, sessiz ol sarı yılan” diyerek Aleyna’yı sertçe itti.

ACUN ILICALI ÇILDIRDI

Olayın ardından Acun Ilıcalı çılgına döndü. Ilıcalı, “Bu kıza yaptığını şimdi yaptın mı? Gülüyorsun, yarışmacı kızı ağlattın. Dur diyorum, duramıyorsun. Yazıklar olsun hepimize. Böyle bir şey olur mu? Zorlarsın.” oy verirken kız. Bu programda kimse senden bahsetmeyecek mi? Ne istiyorsun? “Ne istiyorsun? Her gün sorun yaratıyorsun. Kız artık ağlayarak gitti. Ne istiyorsun? Savaş mı, kaos mu? Ne istiyorsun?” dedi ve sandalyeyi devirdi.

“BU PROGRAMDA RAHAT OLAMAZ MISINIZ?”

Ilıcalı, “Rahat duramıyor musun, bu programda başına neler geldi? Kendinden başka hiçbir şeyi düşünmüyorsun. Bana şunu söylediler, şunu söylediler… Normal duramıyor musun? Değil mi?” Hakaretsiz bir hayat yok mu? Tamam millet, gidelim, ne yaparsanız yapın” diyerek programı yarıda kesti. .

NAGİHAN DİSKALİFİYE Mİ ALINDI?

Yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı’nın Nagihan ile konuştuğu görülüyor. Ilıcalı, “Sen kendin dayanamadın. Sen de dayanamazsın. Çok iyi bir ilişkimiz vardı. Yıllarca iyi bir ilişkimiz oldu. Eğlenceyi bozmadan… Ne bekliyorsun? Yapacaksın.” her dakika sorun yarat, biz de tamam mı diyeceğiz?” Daha sonra Nagihan’ın konseyi yalnız bıraktığı görülüyor. Fragman yayınlandıktan sonra Nagihan’ın diskalifiye edildiği iddia edildi.

haber-abana.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu