Haber

Bolu’nun incisi Gölcük dondu

Bolu’nun incisi Gölcük dondu

Ziyaretçiler bol bol fotoğraf çektirdi.

BOLU – Bolu’nun incisi olarak bilinen Gölcük Tabiat Parkı, sömestr tatilinde ziyaretçilerini beyaz örtüyle ağırladı. Gece sıcaklıklarının eksi derecelere düşmesinin ardından göl tamamen dondu. Ortaya harika görüntüler çıktı.

Bolu’nun doğa harikası Gölcük Tabiat Parkı’nda yaklaşık 5 gündür kar yağıyor. Kar kalınlığının yer yer 15 santimetreyi bulduğu Gölcük, sömestr tatilini değerlendirmek isteyen vatandaşların uğrak noktası haline geldi. Geceleri hava sıcaklığının eksi 10 derece olarak ölçüldüğü Tabiat Parkı’ndaki göl tamamen dondu. Doğa harikası Gölcük’ü görmek için Türkiye’nin birçok ilinden gelen ziyaretçiler, göl çevresinde gezerek ve bol bol fotoğraf çekerek keyifli vakit geçirdiler.

Giresun’dan sömestr tatilini değerlendirmek için Gölcük’e gelen Salim Kahveci, “Buraya ilk defa geldim. Giresun’dan geliyoruz Sakarya’ya gidiyoruz. Harika bir tabiat parkı burası. Herkes buraya mutlaka gelsin” dedi. yeğenimi getirdim askere gidiyor ailecek geldik göle “Karı özledik burada harika bir görüntü var” dedi.

ahirlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu