Haber

Demirtaş’tan provokasyon uyarısı: Size güveniyorum

CHP’nin Millet İttifakı Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ‘sahte görüntü ve ses kayıtları’ üretmek için harekete geçtiği iddialarının ardından eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, sosyal medya hesabından ‘provokasyon’ uyarısında bulundu.

Demirtaş, üç ayrı paylaşımda, “Ciddi manipülasyon ve algı operasyonları geliyor gibi görünüyor” diyerek, “Hakaret amaçlı videolar dolaşıyorsa, kime yönelik olursa olsun o videoları izlemeyin ve yaymayın” dedi. Demirtaş, “Ne olursa olsun seçimi kazanmaktan başka bir şeye odaklanmayın” dedi.

Demirtaş’ın paylaşımları şöyle:

“Ciddi manipülasyon ve algı operasyonları kapıda görünüyor. LÜTFEN bilmediğiniz veya troll olduğu kesin olan veya iktidar sahiplerinin hesaplarından yayılan HİÇBİR ŞEYİ GÖRMEYİN, DUYMAYIN, YAYINLAMAYIN VE ENGELLEMEYİN. Güveniyorum. Sen.

Eğer küçük düşürücü görseller dolaşıma giriyorsa, kime yönelik olursa olsun LÜTFEN İZLEMEYİN, DAĞITMAYIN VE PAYLAŞANLARI ENGELLEMEYİN. Herhangi bir kışkırtıcı şeye tepkiniz, sakin kalmak ve herkesi sakin kalmaya teşvik etmek olmalıdır. Sana güveniyorum.

Tanınmış kişilerin hesapları hacklenerek veya bugüne kadar size güvenen hesaplar üzerinden provokasyonlar yapılabilir. LÜTFEN GÖRMEYİN, DUYMAYIN, DAĞITMAYIN VE PAYLAŞIMI ENGELLEMEYİN. Ne olursa olsun seçimi kazanmaktan başka bir şeye odaklanmayın. Sana güveniyorum.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu