Haber

Kılıçdaroğlu’ndan Bahçeli’ye: ‘Türkiye’yi tehdit ediyor’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Millet İttifakı ile ilgili olarak, “CHP ve ittifak ortakları 14 Mayıs’ta acıklı bir son bekliyor. Bu hainler alırsa ağırlaştırılmış müebbet hapis ya da vücutlarına kurşun yer” dedi. Bahçeli’nin tehdidine tepki gösteren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bunları önce cins, gencin içinde tarihin çöplüğüne gömeceksiniz, sonra Kemal Bey hepsini yerlerine gönderecek. Söz size!” dedi. ‘ ifadeleri kullandı.

‘Bu hainler alırsa ağırlaştırılmış müebbet alacaklar veya vücutlarına kurşun sıkacaklar’

Yalova’da seçim mitingi düzenleyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Millet İttifakı’nı tehdit etti. Bahçeli’nin sözleri şöyle: “14 Mayıs’ta Cumhuriyet Halk Partisi ve ittifak ortaklarını acı bir son beklemektedir. Kılıçdaroğlu’nun ittifak ortakları Diyanet İşleri Başkanlığı’nı kaldırma sözü veriyor. Afrin’i geri alacaklarını söylüyorlar. Bu hainler bunu yaparlarsa ağırlaştırılmış müebbet alacaklar veya vücutlarına kurşun sıkacaklar. Terörle mücadeleyi durduracaklarını iddia ediyorlar. Ancak bunu yapmaya kalkan vatansızların devrileceğini düşünüyorum.”

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Başkan Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli’nin tehdit sözlerine Twitter hesabından yanıt verdi.

‘Türkiye’yi tehdit ediyor’

Kılıçdaroğlu şu mesajı paylaştı:

‘Mafyalar, militanlar, SADAT’lar, 5’li çeteler, domuz bağcılar öne çıkarak Türkiye’yi tehdit ettiler. Bunları birinci cins genç olarak tarihin çöplüğüne gömeceksiniz, sonra Kemal Bey hepsini yerlerine gönderecek. Size söz veriyorum!’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu