Haber

Başkan Engin, belediye çalışanları ile kutladı

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Kurban Bayramı öncesi belediye çalışanıyla birlikte kutladı. Çalışma arkadaşlarıyla birlikte şantiyede ve ardından Narlıdere AKM’de kutlama yapan Önder Engin, “Narlıdere’de yaşayan vatandaşlarımıza uzun yıllar hizmet edecek kalıcı eserleri hep birlikte ilçemize kazandırıyoruz. Hepinizi yürekten kutluyorum. Narlıdere’miz için ne yaptıysak beraber yaptık. Sevdiklerinizle birlikte mutlu ve sağlıklı nice bayramlar dilerim.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Kurban Bayramı öncesi belediye çalışanıyla birlikte kutladı. Sabahın erken saatlerinde şantiyede çalışan işçiler ve Narlıdere AKM’de görevli belediye işçisi ile birlikte kutlama yapan Önder Engin, çalışma arkadaşlarının bayramını tek tek kutladı. Narlıdere’de bir klasiğe dönüşen bayramlaşma törenine başkan yardımcıları, Belediye-İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Turan Dündar, meclis üyeleri ve muhtarlar da katıldı.

İLK DURAK ŞANTİYE TESİSLERİ OLDU

Belediyeye ait şantiye tesislerinde çalışanlara seslenen Başkan Engin, “Hepimiz geleceğe umutla bakıyoruz, toplumumuzun en iyisine layık olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden heyecanla çalışıyoruz. Görevde 5. yılımıza girerken elimizden gelenin en iyisini yapmaya, Narlıdere’mizi ve kurumumuzu sizlerle birlikte geleceğe taşımaya devam ediyoruz. Emeğinize ve alın terinize sağlık. Narlıdere halkı adına sizlere şükranlarımı sunuyorum. Hep birlikte halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Her şeyin daha güzel olacağı bir ülke için çalışmaktan vazgeçmeyeceğiz. Bayramınız kutlu olsun” dedi.

Belediye-İş Sendikası İzmir 2 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Turan Dündar, emek ve hak mücadelesine devam edeceklerini belirterek, “Narlıdere Belediye Başkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Emeğe ve emeğe verilen değer bizim için çok önemli. Bu duygularla meslektaşlarımızın bayramını kutluyorum” dedi.

“SİZLERİ ÇOK TEBRİK EDERİM”

Şantiye tesislerinin ardından belediye hizmet binasında misyoner işçi ile kutlama yapan Önder Engin, “Gelecek için çalışmak en büyük görevimiz. Ülkemizin, şehirlerimizin ve çocuklarımızın geleceği için çalışmak. Bunun için siz değerli çalışma arkadaşlarımızla birlikte büyük bir çaba sarf ediyoruz. Hep birlikte Narlıdere’de yaşayan vatandaşlarımıza uzun yıllar hizmet edecek kalıcı eserleri buluşturuyoruz. Ürettiğimiz hizmetlerin halka dokunduğunu görmekten mutluluk duyuyoruz. Eğlence burada devreye giriyor. Hepinizi yürekten kutluyorum. Narlıdere’miz için ne yaptıysak hep birlikte yaptık. Sevdiklerinizle birlikte mutlu ve sağlıklı nice bayramlar dilerim.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu