Ekonomi

Amazon, spor akışı için bağımsız bir uygulama üzerinde çalışıyor

HANDE BERKTAN

Amazon, spor izlemek için bağımsız bir uygulama geliştiriyor. Teknoloji devinin bu adımı Prime Video ve canlı spor içeriğine yatırım yapmaya devam ettiğini gösteriyor.

the bilgi yeni bir rapora tarafından Amazon CEO’su Andy Jassy’nin Kısa zaman önce Spor müsabakası lari yayınların Amazon’un yatırım yapmaya devam edeceği “benzersiz” bir şey. yatırım alanı olarak tanımlamak “ öyleydi. Amazon’un güncel canlı sporları yayınlar , Bazı başbakan lig maçları ve yankiler beyzbol dışında NFL’nin Perşembe Gecesi Futbolu için münhasır haklar ben içerir.

Amazon’un bağımsız spor uygulamasını ne zaman başlatmayı planladığı bilinmiyor. şirket, spor içeriği içeren farklı bir abonelik sistem sunmaya karar ver Beklemek.

Amazon, canlı spor içeriğine yatırım yapmaya devam etmek isteyen tek büyük şirkettir. teknoloji şirket ben olumsuzluk . şirket, p Yayın anlaşmaları imzalayan diğer teknoloji devleriyle artan rekabet t yüzleşmek. hatırlayacağın gibi Google’ın YouTube’u, değerli bir akış notunda NFL Sunday’dir bilet onaylamak öyleydi. NFL liginin Pazar Öğleden sonraki maç paketi gelecek yıldan itibaren YouTube’da mevcut olacak. ve Youtube yayın hakları için Yılda 2,2 milyar doları gözden kaçırdı. eğer elma Ana Lig beyzbol ve Ana Lig Futbol oyunlarının haklarını almıştı. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu